''Νιώσε ειρήνη,
Εκδήλωση με τον Πρεμ Ράβατ στην Αθήνα
Σάββατο 29 Ιουνίου
Ώρα: 18:00
Μείνετε σε επαφή για περισσότερες πληροφορίες
Σάββατο 29 Ιουνίου
Ώρα: 18:00
Μείνετε σε επαφή για περισσότερες πληροφορίες
Ένα καινοτόμο εκπαιδευτικό πρόγραμμα που διοργανώνεται από το Ίδρυμα Πρεμ Ράβατ. Βοηθά τους συμμετέχοντες να διερευνήσουν τη δυνατότητα για προσωπική ειρήνη και να ανακαλύψουν ψυχικά εφόδια όπως η εσωτερική δύναμη, η επιλογή και η ελπίδα.
|
|
Η κακοφωνία της σύγχρονης ζωής μπορεί να είναι εκκωφαντική, αφήνοντάς μας εξαντλημένους και ανήσυχους. Σε αυτό το ζεστό, σοφό βιβλίο, ο Πρεμ Ράβατ μας διδάσκει πώς να χαμηλώνουμε τον θόρυβο για να «ακούσουμε τον εαυτό μας» — ν’ ακούσουμε το απαλό τραγούδι της ειρήνης που ηχεί μέσα στον καθένα μας. |
![Picture](/uploads/4/8/4/5/48456617/published/347585590-121239794355626-1029119675292569545-n_4.jpg)
Πρεμ Ράβατ: Μία δεκαετία στα μέσα ενημέρωσης (8')
|
|
Τηλέφωνο: 210 7488650 | Email: [email protected]
|